Loading...

Kakao na pečenie 150 g

Kakaový prášok na pečenie. Hmotnosť 150 g. Obsahuje 22 % kakaového masla.
Na sklade > 10 ks
U vás pozajtra 1.10.2026

7,20 €
4.8 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 181,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, tovar ako na obrázku.
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku

Luxusné kakao na pečenie s jemným červeným nádychom a vôňou vanilky. Obsahuje 22 % kakaového masla. Vďaka vysokému podielu kakaovej zložky je ideálne na pečenie — na krémy, polevy do rezov, rolád i ďalšie zákusky. Hodí sa do piškótového alebo iného cesta či ako posyp na vrch tiramisu. Výrazná chuť je vhodná aj do horúcich nápojov a do mlieka. Pečivo získa intenzívnu chuť a tmavú farbu.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 150 g

Zloženie produktu

kakao alkalizované 20 % - 22 % kakaového masla, regulátor kyslosti: uhličitan draselný

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1539 kJ
Energetická hodnota kcal 367,7 kcal
Tuk 20,7 g
    - z toho nasýtených 12,5 g
Sacharidy 0,6 g
    - z toho cukry 0 g
Bielkoviny 19,9 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Česká republika

Výrobná spoločnosť
Kovandovi s.r.o
Kotnovská 138 Tábor 39001
info@kovandovi.cz
www.bon-bon.cz/kovandovi

Technické parametre

Kategória: Kakao
Čokolády a kakao
Výrobca Kovandovi
EAN 8594037361446
Kód produktu 361446

Recenzia

100 %
Najlepšie lacné kakao na trhu.
100 %
Je to jedno z najlepších kakaových výrobkov na trhu
super
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Dr. Oetker Holandské kakao (100 g) DO0023 dortis

Holandské kakao Dr.

3,70 €
3.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bio kakao 125 g

Bio kakao 125 g

Bio kakao. Balenie 125 g.

4,10 €
3.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker prírodné kakao (70 g)

Prírodné kakao Dr..

5,40 €
5.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Bestseller
De Zaan Kakao (1 kg) 50211

De Zaan Kakao (1 kg) 50211

De Zaan Kakao Rich Terracotta. Balenie 1 kg.

38,70 €
3.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks